uzman.shop - uzman Kaynaklar ve Bilgiler.

uzman.shop

Renew Now

Diyanet Çalışanlarına Yeni Hak Geliyor

Eklenme - 26 Nisan 2018

Diyanet Çalışanlarına Yeni Hak Geliyor

Diyanet Sen, plan ve bütçe komisyonun kabul edilen ön lisans mezunlarının lisan mezunu olma hakkını dün itibariyle açıkladı. Buna göre Diyanette çalışan çok sayıda kişinin ön lisans mezunu olarak değil lisans mezunu olarak devam etmesine hak tanınacak.

Düzenleme 56 bin kişiyi etkiliyor;

Yapılacak olan düzenlemenin 56 bin personeli etkileyeceği bildirildi. Bu düzenleme ile Diyanette sınavsız ön lisan mezunu olarak çalışan personeller lisans tamamlama hakkı elde edecek. Bu hakla ilgili plan ve bütçe komisyonunda teklif görüşüldü. Teklifin yürürlüğe girebilmesi için önce TBMM Genel kurulunda onaylanması ve ardından cumhurbaşkanı tarafından onaya alınması gerekiyor.

Sonuç;

Diyanette sınavsız olarak çalışan ön lisan mezunu 59 bin aday için mutlu haber geldi. Plan ve Bütçe Komisyonuna sunulan teklif ile bu mezunların öğrenimlerini lisansa tamamlama hakları olacak. Teklifin onaylanmasının ardında yürürlüğe girmesi bekleniyor. Erken seçim öncesinde çok sayıda memur alınacağı açıklanmıştı ancak çalışan memurlar için de yeni düzenlemeler gündeme gelmeye devam ediyor.

0 0 vote
Article Rating
Özet
Yayınlanma tarihi
Başlık
Diyanet Çalışanlarına Yeni Hak Geliyor
Yazının derecesi
51star1star1star1star1star


PAYLAŞ
Facebook TwitterGoogle
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyanet Çalışanlarına Yeni Hak Geliyor

bonus viagra satın al https://resmikamagrajel.com/ https://cialishapsatis.com https://www.sanal-eczanem.com/